MyotecFilozofie

Filozofie

„Kvalita před kvantitou – bez umělých sladidel a s minimem balastních aditiv”

Hlavní filozofií značky MyoTec je nabízet sportovní výživu v seriózní kvalitě a to bez umělých sladidel a s minimem balastních složek. Zboží je vyvíjeno a baleno exkluzivně na renomovaných výrobních linkách v Německu a Rakousku v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP.  Řada výběrových surovin MyoTec Advantage Line je balena na výrobních linkách v České republice.  Všechny produkty jsou GMO free, rBGH/rBST free, s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv.

„Čistota surovin – snažíme se dělat svou práci co nejlépe”

V rámci spolupráce využíváme výhradně renomované evropské dodavatele, garantující nejvyšší stupeň kontroly kvality surovin, pocházejících z prestižních výrobních linek v celosvětovém měřítku. Jednoduše řečeno, pro danou kategorii chceme vždy to nejlepší. Např. v kategorii bílkovin, je to rakouský výrobce mléčných proteinů z alpského mléka, zaměřených na poctivou kvalitu a čistotu, nebo např. kreatin, kde upřednostňujeme tzv. německou technologii, garantující nejvyšší čistotu, dále jsou to např. aminokyseliny, kdy upřednostňujeme opět dražší, ale exkluzivní fermentační technologii, která se zase “narodila” v Japonsku, atd..

Značka MyoTec je 100% v českých rukou = žádné investiční fondy, nebo zahraniční kapitál

MyoTec představuje 100% privátní, nezávislou českou značku v rukou českého majitele.

Zboží nabízíme výhradně prostřednictvím proškolených prodejců

Naše zboží je nabízeno především prostřednictvím značkových prodejen, či poboček s vyškoleným personálem, to stejné platí pro internetový prodej, protože nám velmi záleží na tom, aby zákazník obdržel všechny potřebné informace, včetně optimálního poradenství. Filozofií značky MyoTec není tzv. mass-marketing, proto toto zboží nenaleznete např. ve velkých řetězcích obchodů,  popř. diskotních on-line obchodech. Jednoduše řečeno, našim cílem není “být všude”, našim cílem je nabídnout kvalitní službu, včetně seriózního poradenství a tohoto cíle lze dosáhnout jedině prostřednictvím spolupráce s kvalitními a renomovanými partnery.